Rüya Tabirleri / kalem rüyaları / Rüyada yazı yazarken kalemin kırılması

Rüyada yazı yazarken kalemin kırılması

Rüyada yazı yazarken kalemin kırılması üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına delalettir.

Rüyada yazı yazarken kalemin kırılması gördüyseniz

  • Size veya işinize karışan kişiler olabilir, çok fazla üzerinde durmamalısınız.
  • Hayatta bazen sonuçları düşünerek değil, olabilecekleri hayal ederek ilerlemek gerekebilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada yazı yazarken kalemin bitmesi yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments