Rüya Tabirleri / koyun rüyaları / Rüyada yaylada koyun görmek

Rüyada yaylada koyun görmek

Rüyada yaylada koyun görmek isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, tüm keyfinin kaçacağına, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada yaylada koyun gördüyseniz

  • Fikirlerinizi her konuda serbest bırakın.
  • Zor zamanlarda dahi hareket edebilecek yeteneğiniz var.

Rüyada yaylada koyun sürüsü görüldüyse çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, adeta havalara uçacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, kötü kişilerle karşılaşacağına, çevreye karşı itibarın artacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments