Rüya Tabirleri / kanarya rüyaları / Rüyada yavru kanarya görmek

Rüyada yavru kanarya görmek

Spread the love

Rüyada yavru kanarya görmek fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, insanlarla uyumunun artacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada yavru kanarya gördüyseniz

  • Biraz gerilimli olabilirsiniz.
  • İlişkilerdeki bir değişiklik ilerleme yollarınızda fark yaratmanızı sağlayabilir.

Rüyada yavru kanarya kuşu görmek onu darda bırakmayacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine delalet ettiği söylenir.

2 yorumlar

  1. Rüyamda. Kafesin içinde. Bir. Sürü kanarya yavrusu renk. Renk bir tanesi. Kafesin dısı da. Evde. Buluyorum. Alıp. Onuda içine koydum. Bir. Tane. Yavru kanaryayı annesi yada babası beslerken görüyorum ama yavrunun. Ölecek. Oldugunu. Hissettim

    • Değerli Ziyaretçim,
      Rüyanız desteğe, evliliğe ve hatırlamaya delalettir. Rüya tabirine göre yakınlarından birinin vereceği destekle psikolojik olarak toparlanacağına; bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına; unuttuğu birçok duyguyu bir kişi ile tekrar hatırlayacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.