Rüya Tabirleri / enik rüyaları / Rüyada yavru enik görmek

Rüyada yavru enik görmek

Rüyada yavru enik görmek çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, evli erkek ise evinin bereketinin artacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, ele geçen parada artış olacağına tabir olunur.

Rüyada yavru enik gördüyseniz

  • Yaşam tarzınızı geliştirmek için harekete geçmekten çekinmenize neden olan riskler anlaşılabilir.
  • Jest için yapılan anlaşmalar v.b şeyler gereken çerçevenin dışına çıkabilir, özür dilemek yerine gülüp geçmekte fayda var.

Rüyada köpek yavrusu enik görüldüğünde elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, dualarının karşılığını alacağına, uzak bir yola gidileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments