Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada yatalak adam görmek

Rüyada yatalak adam görmek

Rüyada yatalak adam görmek işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kişinin muradına ereceğine, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada yatalak adam gördüyseniz

  • Gerçekçi ya da gerçekçilikten uzak korkularla savaşmanın en iyi yolu güvenilir dostlarla konuşmak veya meditasyona başlamak olabilir.
  • Size yapılan tekliflerin ardında başka şeyler olabileceği kuşkularından kurtulmalısınız.

Rüyada yaşlı yatalak adam görmek dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına ve çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, çok mutlu ve sevinçli olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments