Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada yatak odanda fare görmek

Rüyada yatak odanda fare görmek

Rüyada yatak odanda fare görmek iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada yatak odanda fare gördüyseniz

  • Belli bir amaç için çalışmanız, içinizdeki iyi şeyleri çıkartan kişilerle tanışmanızı veya karşılaşmanızı sağlayabilir.
  • İyi düşünülmüş planlara veya çözümlere ihtiyaç var.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yatak odasında fare öldürmek kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments