Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada yatağın içinde kıl görmek

Rüyada yatağın içinde kıl görmek

Rüyada yatağın içinde kıl görmek onları okula göndereceğine, isminden sıkça söz ettireceğine, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yatağın içinde kıl gördüyseniz

  • Sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.
  • Ne istediğinizi bilirseniz duygusal tartışmalardan kaçınabilirsiniz.

Rüyada unun içinde kıl görüldüğünde duyduğu endişenin iki kat artacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Rüyada tereyağı içinde kıl görüldüğünde yakın zaman içinde kazancının artacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayranın içinde kıl görülmesi sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada süt içinde kıl görüldüğünde karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, çok büyük miktarda para kazanacağına işaret eder.

Rüyada evin içinde kıl görülmesi hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada helvanın içinden kıl çıkması rüya sahibi için düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments