Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada yastık içi görmek

Rüyada yastık içi görmek

Rüyada yastık içi görmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, zor durumda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yastık içi gördüyseniz

  • Sürekli iş odaklı olmanız bazı kişilerin size olan ilgisini azaltabilir.
  • Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmek yerine sizi kamçılamasını sağlayın.

Rüyada yastığın içinde kurt görmek yaptığı hataları düzelteceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine alamettir.

Rüyada yastık içinde para görüldüyse anne babaya müjde verileceğine, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüya tabirlerine göre rüyada yastık içinde altın bulmak kendi işini kurup başına geçeceğine, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve büyük bir mutluluk duyulacağına, büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, saygınlık elde edeceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yastık içi boşaltmak bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, çok iyi yerlere geleceğine, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments