Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada yaşlı adamdan altın almak

Rüyada yaşlı adamdan altın almak

Rüyada yaşlı adamdan altın almak yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye, gittiği yolda yalnız kalacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine alamettir.

Rüyada yaşlı adamdan altın almak gördüyseniz

  • Neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.
  • Herkes bir sonraki adımınızı merak edebilir.

Rüyada devlet adamından altın alınması uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments