Rüya Tabirleri / kayısı rüyaları / Rüyada yaş kayısı görmek

Rüyada yaş kayısı görmek

Rüyada yaş kayısı görmek bir sebeple büyük fırsatların elden kaçacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, sıkıntılarına ortak olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yaş kayısı gördüyseniz

  • Keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.
  • Bazı konularda çözüme ulaşma ihtimali var.

Rüya yorumcularına göre rüyada yaş kayısı toplamak dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, kendisinin de bu duruma kırılacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine inanılır.

Rüyada yaş kayısı yemek rüya sahibi kişi için sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments