Rüya Tabirleri / tütün rüyaları / Rüyada yaprak tütün görmek

Rüyada yaprak tütün görmek

Rüyada yaprak tütün görmek işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yaprak tütün gördüyseniz

  • Duygular mantığın önüne geçebilir.
  • Aile ilişkilerinizi yenileyebilir ya da ailecek önem verdiğiniz bir amacınızı gerçekleştirecek başlangıcı yapabilirsiniz.

Rüyada yeşil yapraklı tütün görüldüyse kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, yaşadığı darlığın son bulacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments