Rüya Tabirleri / cami rüyaları / Rüyada yapılan cami görmek

Rüyada yapılan cami görmek

Rüyada yapılan cami görmek özel hayatının da yolunda gideceğine, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yapılan cami gördüyseniz

  • Farklı girişimlerde bulunmanıza neden olabilecek aktiviteler ilginizi çekebilir.
  • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle biraraya gelebilirsiniz.

Rüyada yeni yapılan cami görüldüyse kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments