Rüya Tabirleri / durak rüyaları / Rüyada yanlış durakta inmek

Rüyada yanlış durakta inmek

Rüyada yanlış durakta inmek bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada yanlış durakta inmek gördüyseniz

  • Uzun zamandır kafanızda olan veya uzun vadeli bir hedefiniz daha ulaşılabilir bir hal alıyor.
  • Ters giden durumlar ya da ortaya çıkan engeller söz konusu olabilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada trende yanlış durakta inmek kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, iş hayatında çok zarar edileceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada yanlış durakta beklemek bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, yapılan ahlaksız davranışlara, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada otobüste yanlış durakta inmek borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yeter Turan

Rüyamda bir otobüste olduğumu görüyorum yanımda işim oturmuyor sağ tarafındaki koltukta benim yanımda başkası oturuyor bundan çok rahatsız oluyorum ben otobüsten indim mi yalnız indigini görüyorum indiğimde burası neresi ben yanlış durakta indim diyorum ve geri dönüyorum geri dönerken işim yolda karşılaşıyoruz onu öfkeleniyorum niye beni yalnız bıraktın diye