Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada yangın çıkan ev görmek

Rüyada yangın çıkan ev görmek

Rüyada yangın çıkması duman görüldüyse ailesinin de büyük olacağına, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, işinin ehli durumuna geleceğine, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına tabir olunur.

Rüya yorumcularına göre rüyada yangın çıkmasına sebep olmak hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments