Rüya Tabirleri / saçı rüyaları / Rüyada yanan saçı söndürmek

Rüyada yanan saçı söndürmek

Rüyada yanan saçı söndürmek yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, bir bebek sahibi olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine işarettir.

Rüyada yanan saçı söndürmek gördüyseniz

  • Diktatörce tavırları olan kişilere politik yaklaşın.
  • Evinizde hayatınızı kolaylaştıracak değişiklikler yapmalısınız.

Rüyada yanan saçı kesmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments