Rüya Tabirleri / kor rüyaları / Rüyada yanan kor görmek

Rüyada yanan kor görmek

Rüyada yanan kor görmek oldukça uzun bir yolculuğa, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, edilen duaların kabul olacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına alamet eder.

Rüyada yanan kor gördüyseniz

  • Ciddi sonuçlara neden olabilecek veya bazı ilişkileri sonlandırabilecek kararlar almadan sakinliğinizi korumanızda fayda var.
  • Mevcut iş ya da bağlantılarınızdan neler beklediğinizi daha detaylı düşünebilirsiniz.

Rüyada kor alev görmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kor kül görüldüyse saygın ve ünlü biri olacağına, psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına yorulur.

Rüyada kor kömür görmek her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sönmüş kor görmek hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, zararların günden güne artacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kızgın kor görülmesi elinden gelen herşeyi yapacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, kazancın ve işlerin düşerek maddi sıkıntıların baş göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fırında kor görüldüyse büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, borçların bir türlü ödenemeyeceğine, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada evin içinde kor ateş görülmesi deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine ancak bu durumlar karşısında yılmayıp azim ve sabır göstererek zorlukların üstesinden geleceğine ve başarılı olacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kor demir görülmesi hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kor söndürmek rüya sahibi kişi için sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, zenginliğe sahip olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına işarettir.

Rüyada korda mısır pişirmek rüya sahibi için kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kor üflemek rüya sahibi kişi için ekonomik olarak kalkınacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kor tutmak vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine alamet eder.

Rüyada kor üzerinde yürümek büyük bir ferahlama yaşayacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, bol kazanç elde edileceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada korda patates pişirmek günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kızıl kor görmek aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına yorulur.

Rüyada kor odun görülmesi kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, şansının kendinden yana olacağına, kişisel kavgaların son bulacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kor köz görmek daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, ününü ülke dışına taşıyacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine alamettir.

Rüyada ateş kor görülmesi çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, kendisi için isabetli kararlar alacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments