Ana sayfa » Kömür rüyaları » Rüyada yanan kömür görmek

Rüyada yanan kömür görmek

Rüyada yanan kömür görmek attığı adımların boşa gideceğine, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, işleri yoluna sokacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yoksul için zenginliğe, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanan kömür gördüyseniz

  • Bazı tkimselerin sizi karşılarına alıp, sizinle ilgili konularda uzun uzun konuşmaları olasıdır.
  • Bir süredir sizi tatmin etmeyen ilişkiler ya da işler sıkıntı sebebi olabilir.

Rüyada sobada yanan kömür görüldüğünde büyük bir hastalıktan dönüleceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada mangalda yanan kömür görmek çok zor zamanlar geçireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yanan kömürü söndürmek yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, her türlü başarıyı elde edeceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top