Rüya Tabirleri / ateş rüyaları / Rüyada yanan ateş görmek

Rüyada yanan ateş görmek

Rüyada yanan ateş görmek bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, anne baba ile ters düşüleceğine, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına yorulur.

Rüyada yanan ateş gördüyseniz

  • Bazı konularda tedbiri elden bırakmamalısınız.
  • Grup aktiviteleri veya ekip çalışmaları ya da iş bölümünün faydasını görebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada yanan ateşe bakmak kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine yorulur.

Rüyada sobada yanan ateş görüldüğünde azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, kazancın her geçen gün daha da artacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ölünün yanında ateş görüldüğünde Allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına alamettir.

Rüyada yanan ateşi üfleyerek söndürmek rüya sahibi için gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, insanlarla arasının açılacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına delalettir.

Rüyada yanan ateşi harlamak tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanan ateşte ısınmak sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, kazancının ilk önce azalacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yanan ateşin sönmesi kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments