Rüya Tabirleri / polis rüyaları / Rüyada yakışıklı polis görmek

Rüyada yakışıklı polis görmek

Rüyada yakışıklı polis görmek maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yakışıklı polis gördüyseniz

  • Sağlığınızla ilgili yeterince ciddiye almayacağınız küçük bir sorun yüzünden biraz zayıf düşebilirsiniz.
  • Bazı işler ters giderse, ısrarla plana sadık kalmaya çalışmamakta fayda var.İstemeyerek gerçekleri çarpıtmanız veya başkalarını kötü gösterebilecek tavırlar sergilemeniz durumunda hoş karşılanmayabilirsiniz.

Rüyada genç yakışıklı polis görüldüyse sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kendini tutamayıp şeytana uyacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, işlerinin rast gideceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments