Rüya Tabirleri / bazlama rüyaları / Rüyada yağlı bazlama görmek

Rüyada yağlı bazlama görmek

Rüyada yağlı bazlama görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, hayat daha olumlu bakılacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yağlı bazlama gördüyseniz

  • Kafanızı rahatlattığınızda arka planda olan biteni daha net görmeye başlayabilirsiniz.
  • Bazı kişiler bazı hareketlerinin nedenlerine zemin hazırlamak veya kendi çıkarları için kullanmak adına gerçekleri çarpıtabilirler.

Rüyada yağlı bazlama yapıldıysa değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, sevdiği birini kırmaya, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, geleceğe olan inancını yitireceğine, farklı sosyal ortamlara gireceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada yağlı bazlama yemek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments