Rüya Tabirleri / yabancı rüyaları / Rüyada yabancı yer görmek

Rüyada yabancı yer görmek

Rüyada yabancı yer görmek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı yer gördüyseniz

  • Size gelen bir teklifi reddetmeniz olasıdır.
  • Aile içindeki mal veya eşya ile ilgili bir tartışmaya girebilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada yabancı yerde namaz kılmak kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, müjdeli olaylar yaşayacağına, işlerin düzene gireceğine, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, çalıştığı yerde amir olacağına delalettir.

Rüyada yabancı yere gitmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, kişinin şifa bulacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yabancı yerde olmak büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada yabancı yerde banyo yapıldıysa rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada yabancı yerde kaybolmak rüya sahibi için sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, ele geçen fırsatların heba edileceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yabancı yerde uyumak ticarette zarar edeceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, çekilen hasretin biteceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada yabancı yerde gezmek rüyayı gören için çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, insanlara yol göstereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments