Rüya Tabirleri / ünlü rüyaları / Rüyada yabancı ünlü görmek

Rüyada yabancı ünlü görmek

Rüyada yabancı ünlü görmek yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine, borçlarının da kapanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yabancı ünlü gördüyseniz

  • Gerek iş, gerek aşk hayatınızda yukarda söylenenler geçerlidir.
  • Olayları farklı kişilerin soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada yabancı ünlüye sarılmak aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada yabancı ünlüyle konuşmak olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına yorulur.

Rüyada yabancı ünlü oyuncu görmek sırtındaki yükten kurtulacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, işinden geri kalacağına işaret eder.

Rüyada yabancı ünlü şarkıcı görmek aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, hayallerinin de yarım kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yabancı ünlü kadın görüldüğünde borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yabancı ünlü erkek görmek kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine alamet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments