Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada yabancı elini tutmak

Rüyada yabancı elini tutmak

Rüyada yabancı elini tutmak eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine yorulur.

Rüyada yabancı elini tutmak gördüyseniz

  • Yargılarınıza güvenmelisiniz.
  • Duygusal bağlar özel bir kişiyle daha güçlü bir ilişki kurmanızı sağlayabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada yabancının elini öpmek hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, sorunların ve sıkıntıların artacağına, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments