Rüya Tabirleri / bisiklet rüyaları / Rüyada vitesli bisiklet görmek

Rüyada vitesli bisiklet görmek

Rüyada vitesli bisiklet görmek kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, haneye dertlerin gireceğine  alamet etmektedir.

Rüyada vitesli bisiklet gördüyseniz

  • Gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulabilirsiniz.
  • Girişeceğiniz bazı tamirat ya da hazırlıklar sizi yorabilir.

Rüyada vitesli bisiklet sürmek çok büyük kazançlar sağlayacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments