Rüya Tabirleri / Rüyada vildan görmek

Rüyada vildan görmek

Rüyada vildan görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, günlerini hastanede geçireceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine alamet eder.

Rüyada vildan gördüyseniz

  • Durumları kendi ihtiyaçlarınıza uyarlayabilecek değişiklikler yapma fırsatı bulabilirsiniz.
  • Herkes kendi istekleri konusunda ısrarcı olabilir.

Rüyada vildan ismini duymak aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, hayallerin yarıda kalacağına, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments