Ana sayfa » Vezne rüyaları » Rüyada vezne görmek

Rüyada vezne görmek

Rüyada vezne görmek kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, manevi olarak huzur içinde olacağına delalettir.

Rüyada vezne gördüyseniz

  • İş hayatınızda veya özel yaşamınızda uzun vadeli sözler verilebilir, anlaşmalar imzalanabilir.
  • Değişik fikirleriniz olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada veznede sıra beklemek sorunlu bir döneme gireceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, manevi olarak çökmekle kalmayacağına, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada banka veznesi görülmesi koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, sosyal konumunun değişeceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yeni bir işte can sıkıcı bazı olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada boş vezne görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, farklı sosyal ortamlara gireceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top