Rüya Tabirleri / Rüyada varoş görmek

Rüyada varoş görmek

Rüyada varoş görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada varoş gördüyseniz

  • Yenilik peşinde olmanız sizi mutlu edebilecek şeyleri keşfetmenizi sağlayabilir.
  • İlişkinizi daha ciddi boyutlara taşımayı bile planlamanız olasıdır.

Rüyada varoş semt görüldüğünde rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına delalet eder.

Rüyada varoş mahalle görüldüyse sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, doktordan doktora koşturacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments