Rüya Tabirleri / su rüyaları / Rüyada vajina suyu görmek

Rüyada vajina suyu görmek

Rüyada vajina suyu görmek söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada vajina suyu gördüyseniz

  • Tıkanan işler, anlaşmalar veya planlar nedeniyle sabırsız ya da şüpheli bir ruh hali içine girebilirsiniz.
  • Kimsenin sizden fayda sağlamasına ya da halk arasındaki tabiriyle sizi çantada keklik görmesine izin vermemelisiniz.

Rüya tabirlerine göre rüyada vajinadan su gelmesi istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, yeni bir ilişki yaşanacağına, işlerinin bu yüzden aksayacağına, elini haramdan uzak tutacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine işaret eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada vajinadan su akması hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments