Rüya Tabirleri / don rüyaları / Rüyada uzun don görmek

Rüyada uzun don görmek

Rüyada uzun don görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada uzun don gördüyseniz

  • Birdenbire herşey tersine dönebilir olaylar kötüye gidebilir.
  • Zararlı çıkmazsınız.

Rüyada uzun don giymek rüyayı gören kişi için kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments