Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada uzun boylu bebek görmek

Rüyada uzun boylu bebek görmek

Rüyada uzun boylu bebek görmek hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kasasının daha çok para dolacağına, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, masabaşı bir işe girileceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına yorumlanır.

Rüyada uzun boylu bebek gördüyseniz

  • Sıkıntılarınızı dostlarınıza açmadığınız için kendinizi çaresiz durumda görebilirsiniz.
  • Gerekenden fazlasını anlatmamalısınız.

Rüyada uzun boylu bebek doğurmak rüya sahibi kişi için ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine, bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments