Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada üzüm ekmek görmek

Rüyada üzüm ekmek görmek

Rüyada üzüm ekmek görmek malından ve parasından ziyan edeceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına inanılmaktadır.

Rüyada üzüm ekmek gördüyseniz

  • Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.
  • Suçlamalarla karşılaşmak istemiyorsanız özel sırlarınızı açıklamamalısınız.

Rüyada üzüm ekmek alındığında kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada üzüm ekmek yemek onlardan medet umacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, çaresiz hallere düşeceğine, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, zafer elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hacer

Rüyamda annemle birlikte eski köyümüzde siyah üzüm topluyorduk soranlara pekmez yapacağız diyordum sora bi akrabamızın evine gidiyorum arkadaşlarımın yufka ekmeği pişirdiklerini görüyorum