Rüya Tabirleri / çatı rüyaları / Rüyada üzerine çatı düşmesi

Rüyada üzerine çatı düşmesi

Rüyada üzerine çatı düşmesi az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, kendi bildiğini okuyacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzerine çatı düşmesi gördüyseniz

  • Atlanan detaylar sorun olabilir.
  • Belli şeyleri başkalarının itirazlarına rağmen devam ettirmeniz gerekmesi yıpratıcı olabilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada üzerine çatı çökmesi ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, yaşamının yoluna gireceğine, parasını ve malını kaybedeceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, zor durumlara düşüleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments