Rüya Tabirleri / pire rüyaları / Rüyada üzerinde pire görmek

Rüyada üzerinde pire görmek

Rüyada üzerinde pire görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, her şeyin durağan şekilde süreceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada üzerinde pire gördüyseniz

  • Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız ya da uzlaşmacı olmanız pek çok olayın su gibi ilerlemesini sağlayabilir.
  • Herkese vuran genel bir etki altındasınız.

Rüyada kedi üzerinde pire görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, çok para kazanılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, aile saadetinin artacağına yorulur.

Rüyada üzerine pire çıkması rüyayı gören için başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine inanılır.

Rüyada kuş üzerinde pire görülmesi işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada üzerinde pire öldürmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, sevdiği insana kavuşacağına, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, ferahlık veren sözler duymaya yorumlanmaktadır.

Rüyada köpek üzerinde pire görmek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, çok büyük zararlar edileceğine, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments