Rüya Tabirleri / üst rüyaları / Rüyada uyurken üstünü örtmek

Rüyada uyurken üstünü örtmek

Rüyada uyurken üstünü örtmek tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uyurken üstünü örtmek gördüyseniz

  • Beklenmedik gelişmeler farklı fırsatları önünüze çıkarabilir.
  • Belli konularda bazı duyurular yapmanız veya bazo söylemlerinizde ısrarcı olmanız durumunda ileride pişmanlık duyabilirsiniz.

Rüyada uyurken üstünün açılması rüyayı gören için işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments