Rüya Tabirleri / oğul rüyaları / Rüyada üvey oğul görmek

Rüyada üvey oğul görmek

Spread the love

Rüyada üvey oğul görmek gelecekte yüzünün güleceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, yanlış yatırımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada üvey oğul gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişileri iyi tanımanız gerekiyor.
  • Üzerinizde genel bir isteksizlik olabilir.

Rüyada üvey oğluna sarılmak uzun zamandan beri hayal edilen herşeye kavuşulacağına, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, aile hayatının sorunlarla dolacağına yorulur.

Rüyada üvey oğlunu dövmek çok hayırlı günler görüleceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına delalet ettiği söylenir.

2 yorumlar

  1. Rüyamda üvey oğluma ķeseledim ne anlama gelir çok kir

    • Değerli Ziyaretçim,
      Bu rüya gelişmelere, hayallere ve arkadaşa alamet eder. Rüya yorumuna göre hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına; hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine; kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.