Rüya Tabirleri / kına rüyaları / Rüyada üstüne kına bulaşması

Rüyada üstüne kına bulaşması

Rüyada üstüne kına bulaşması değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, etrafındaki insanlara yardım edeceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına inanılmaktadır.

Rüyada üstüne kına bulaşması gördüyseniz

  • Maddi konuları ciddiyetle ele almanız, yatırım, harcama veya ödeme planlarınızı detaylandırmanız gerekiyor.
  • Kendinizi daha iyi hissetmenize yardım edebilir.

Rüyada elinin üstüne kına yakmak çok mutsuz olacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments