Rüya Tabirleri / otobüs rüyaları / Rüyada üstünden otobüs geçmesi

Rüyada üstünden otobüs geçmesi

Rüyada üstünden otobüs geçmesi sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, çok büyük hayır duaları alacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, yaşam standartlarının da yükseleceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstünden otobüs geçmesi gördüyseniz

  • Maddi başlıklı konularda başkalarıyla birlikte hareket etmeniz gerekebilir.
  • Bazı anlaşmaların, verilmiş ya da verilmemiş sözlerin üzerinden geçebilir, gerekli uyarlamaları ya da değişiklikleri yapabilirsiniz.

Rüyada üstüne otobüs devrilmesi başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, hem de iş hayatına yansıyacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments