Rüya Tabirleri / un rüyaları / Rüyada üstünde un görmek

Rüyada üstünde un görmek

Rüyada üstünde un görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üstünde un gördüyseniz

  • Kararsızlığınız veya biraz tembellik etme eğiliminde olmanız yapabileceklerinizi kısıtlamanız anlamına gelebilir.
  • Uzlaşmacı olmaya çalışmakta fayda var.

Rüyada üstüne un dökülmesi rüyayı gören için sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına ve epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, parasını ve işini kaybedeceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada üstünün un olması kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, her anlamda şifa bulmaya, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments