Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada üstünde bayrak görmek

Rüyada üstünde bayrak görmek

Rüyada üstünde bayrak görmek çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, birçok insanın işine yarayacak çalışmalara imza atılacağına, işlerin günden güne açılacağına, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada üstünde bayrak gördüyseniz

  • Bir süre daha beklerseniz o kimseyi karşınızda çok zayıf olarak görebileceksiniz.
  • Bazı kişiler veya meslektaşlarınız sizi yanlış yönlendirebilir, yanlış bilgiler verebilir veya verilen tavsiyeler doğru hesaplanmamış olabilir.

Rüyada denizin üstünde bayrak görülmesi ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, işlerin iyiye gideceğine, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına delalettir.

Rüyada tabut üstünde bayrak görülmesi zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün üstünde bayrak görülmesi rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada evin üstünde bayrak görülmesi ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, zor zamanların biteceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arabanın üstünde bayrak görüldüğünde çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezar üstünde bayrak görüldüyse kendi içindeki gücü keşfedeceğine, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre rüyada üstüne bayrak örtmek kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye, kolay ve zevkli hale geleceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada atın üstünde bayrak görmek kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine alamet eder.

Rüyada dağın üstünde bayrak görülmesi ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments