Rüya Tabirleri / oruç rüyaları / Rüyada unutarak oruç yediğini görmek

Rüyada unutarak oruç yediğini görmek

Rüyada unutarak oruç yediğini görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada unutarak oruç yediğini gördüyseniz

  • Sizin için ilginç bir fırsat ortaya çıkabilir.
  • Bir olay üzerindeki gizliliği arttırmak isteyebilirsiniz.

Rüyada unutarak oruç bozduğunu görülmesi eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, dinin emirlerini hiçe sayacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada unutup orucu bozmak maddi durum kötü ise zengin olunacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına ya da sinema filmi izleyeceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada unutarak oruç açmak ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yönetici makamına oturacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments