Rüya Tabirleri / uçurum rüyaları / Rüyada uçurumdan yukarı tırmanmak

Rüyada uçurumdan yukarı tırmanmak

Rüyada uçurumdan yukarı tırmanmak aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçurumdan yukarı tırmanmak gördüyseniz

  • Yardım veya önerinin dozunu kaçırmanız sizi zor durumda bırakabilir.
  • İlerlemeye başlamadan önce, zıt fikirli kişilerle ya da katı kurallarla veya düzenlemelerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada uçurumdan yukarı çıkmak ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, insanların kendisinden yol soran kimse haline geleceğine ve hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hatalı yollara gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments