Rüya Tabirleri / yumurta rüyaları / Rüyada üç sarılı yumurta görmek

Rüyada üç sarılı yumurta görmek

Rüyada üç sarılı yumurta görmek sıkıntılı durumlar yaşayacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, ruhuna hayrat yapılacağına işarettir.

Rüyada üç sarılı yumurta gördüyseniz

  • Yanlış anlaşılmamaya dikkat etmelisiniz.
  • Bazı planlarınızda eksikler ya da yanlış yapılmış hesaplar söz konusu olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada üç sarılı yumurta kırmak kötü günleri arkasında bırakacağına, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Veysi

Ruyada 1 yumurtadan 3 tane sari yumurta gördüm 1 yumurtayı yağda pişirirken 3 yumurtadan 1i civciv oldu ve yağda büyüdü bende onu çıkarıp soğuttun ve temizledim