Rüya Tabirleri / idrar rüyaları / Rüyada tuvalet idrar görmek

Rüyada tuvalet idrar görmek

Rüyada tuvalet idrar görmek iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına inanılır.

Rüyada tuvalet idrar gördüyseniz

  • Bazı konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.
  • Sakin olursanız konulara daha kolay çözüm getirebilirsiniz.

Rüyada tuvaletten idrar taşması rüyayı gören kişi için aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, büyük rahatlık yaşanacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, sıkıntılarının daha da artacağına alamettir.

Rüyada tuvalette idrar temizlemek ekmeksiz ve parasız kalacağına, parasını ve malını kaybedeceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada tuvalette idrar sıçraması işveren pozisyonuna geleceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tuvalete idrar yapıldıysa hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, onu doyasıya yaşayacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine delalettir.

Rüyada tuvalete idrar yaptığını görülmesi zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, bazı ortak işlere gireceğine ve bu ortaklıklar sayesinde çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tuvalete idrar dökmek rüya sahibi için hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette idrar temizlediğini görüldüğünde ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments