Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada türk bayrağını yerde görmek

Rüyada türk bayrağını yerde görmek

Rüyada türk bayrağını yerde görmek gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada türk bayrağını yerde gördüyseniz

  • Olayların istendiği gibi ilerleyebilmesi için başkalarının işleriyle veya talepleriyle ilgilenmeyi bırakıp kendinize odaklanmalısınız.
  • Evde yaşanan sorunların ya da yaşadığınız yerdeki bir problem tekrar tanımlanabilir.

Rüyada türk bayrağını yerden alınması zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına alamettir.

Rüya alimlerine göre rüyada türk bayrağının yere düşmesi güzel bir iş fırsatına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, mevki kaybına uğrayacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments