Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada tüfekli adam görmek

Rüyada tüfekli adam görmek

Rüyada tüfekli adam görmek duyduğu endişenin iki kat artacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, bedeninin şifa bulacağına, gidilecek yönün belirleneceğine, yoksul için zenginliğe, atılan adımların zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada tüfekli adam gördüyseniz

  • Kısa mesafeli yollar yapılabilir.
  • Eski iş arkadaşlarınız, tanıdıklarınız veya meslektaşlarınızla biraraya gelmenizi sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada tüfekle adam yaralamak atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, kazançlı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada tüfekle adam kovalamak maddi konuda zayıflayacağına, kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada tüfekle adam öldürmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tüfekle adam dövmek işlerinin hep yolunda gideceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada tüfekli adamdan kaçmak rüya sahibi kişi için başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına rivayet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments