Rüya Tabirleri / tavşan rüyaları / Rüyada tüfekle tavşan öldürmek

Rüyada tüfekle tavşan öldürmek

Rüyada tüfekle tavşan öldürmek zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, insanlardan bir süre uzak duracağına, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine yorumlanır.

Rüyada tüfekle tavşan öldürmek gördüyseniz

  • Size verdiği sözleri ya da genel anlamda görevlerini yerine getirmeyen kişilerle ilişkilerinize mesafe koyma kararı alabilirsiniz.
  • Hissi güçlükler ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz yani bazı olaylar başınıza bela açabilir dikkatli olmalısınız.

Rüyada tüfekle tavşan avlamak rüyayı gören için çok büyük ferahlık yaşayacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments