Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada transit araba görmek

Rüyada transit araba görmek

Rüyada transit araba görmek geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, rahat rahat yaşayacağına, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına yorumlanır.

Rüyada transit araba gördüyseniz

  • Evinizle ilgili konularda bütçenizi aşmamalısınız.
  • Bazı kişilerin tavsiye veya önerileriyle yakından ilgilenmeniz veya en azından öyle görünmeniz, işlerin tamamen sizin istediğiniz yoldan yapılabilmesinde önemli rol oynayabilir.

Rüyada transit araba kullanmak zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada transit araba sürmek rüyayı gören için kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada transit arabaya binmek rüya sahibi için aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada transit araba alındığında kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, yeni bir semte taşınılacağına, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, zor bir döneme gireceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments