Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada trafik kazasında bebek ölmesi

Rüyada trafik kazasında bebek ölmesi

Spread the love

Rüyada trafik kazasında bebek ölmesi kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, işlerden hayır gelmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada trafik kazasında bebek ölmesi gördüyseniz

  • İş hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde zayıf halkalar kendini belli edebilir.
  • Derin tartışmalar özel yaşamınızda askıda kalmış sorunları çözmenize yardım edebilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada trafik kazasından bebek kurtarmak sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

2 yorumlar

  1. Merhaba rüyamda sanki bir doğa olayı olacak gibi bir anda heryer sessizlesti ve yanimdakiyle birlikte çok kötü bişey oldu diyoruz. Ardından büyük bir otobüs yokuş aşağı insanların olduğu bir alana doğru hızla gidip çarpıyor. İnsanlar yere düşüyor ama kan yok yerde üç tane bebek goruyorum çıplak gülerken bir anda çiçek gibi soluyolar. Heryer kaos oluyo. Diğer insanlar otobüsle başka yerlere gitmeye çalışıyor. Bu rüyamı tabir eder misiniz? Teşekkür ederim.

    • Değerli Ziyaretçim,
      Bu rüya habere, başarıya ve değerlere delalet eder. Rüya tabirine göre ansızın gelen mutlu bir haberin kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine; sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına; helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına alamet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.