Rüya Tabirleri / kıyafet rüyaları / Rüyada toz pembe kıyafet görmek

Rüyada toz pembe kıyafet görmek

Rüyada toz pembe kıyafet görmek aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, tövbe etmeden vefata delalet ettiğine inanılır.

Rüyada toz pembe kıyafet gördüyseniz

  • Aşırı atılgan tavırlarınızla kendinize zarar vermemelisiniz.
  • Karşı cins ilişkilerinizde önemli bir yumuşama var.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada toz pembe kıyafet giymek işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments