Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada torunu hasta görmek

Rüyada torunu hasta görmek

Rüyada torunu hasta görmek uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada torunu hasta gördüyseniz

  • Karşınızdakileri kızdırmak konuları çıkmaza sokabilir.
  • Bir şey düşünürken başkalarının sözleri sizi pek etkilememeli; kendinizle başbaşa olun.

Rüyada erkek torununu hasta görülmesi yapılan hataların tekrarlanacağına, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments